Dobro došli na Tuborg Public Comunity Team

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Zalbe na Admine

Ići dole 
AutorPoruka
wujo97
Admin

Broj poruka : 64
Datum upisa : 08.03.2011

PočaljiNaslov: Zalbe na Admine   Sre Mar 09, 2011 10:14 pm

U koliko mislite da neki od Admina ne obavlja svoj posao kako treba prijavite ga ovdje
Vas nick:
Nick na koji se zalite:
Razlog:
Nesto da dodate:
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://tuborg-test.roleplaylife.net
wujo97
Admin

Broj poruka : 64
Datum upisa : 08.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Zalbe na Admine   Sub Mar 26, 2011 3:23 pm

Darkman ::
Vas nick: Michael_Wilson
Nick na koji se zalite: Wujo_Kumara
Razlog: Misli da sam citer a te pare mi je dao Nikola_Bjelanovic
Nesto da dodate: To stvarno nije fer!
Lazes!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://tuborg-test.roleplaylife.net
Black_Willy

Broj poruka : 13
Datum upisa : 25.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Zalbe na Admine   Ned Mar 27, 2011 6:06 pm

Vas nick: Will_Black
Nick na koji se zalite: Max_Mcloy i Lance_Wilson
Razlog: ubili su me i dosli mi u bazu opet (i govorili mi da radim nonRP jer ih pokusavam otjerati jer sam mrtav) ali se onda za minutu max sjetio da su mi opljackalji ured i uzeli 100 000$ i rekli neka idem s njima do banke da im da lovu a ja im nisam htio dati jer su mi prije govorili da sam mrtav i da radim nonRP...zatim me je max zatvorio na 60minuta i rekao da cu trunuti tako dugo dok im nedam pare...ko tu onda radi nonRP.
Nesto da dodate: stvarno nije fer iskoristavati igrace...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Zalbe na Admine   Ned Mar 27, 2011 6:44 pm

Mario.Skrlec ::
Vas nick: Will_Black
Nick na koji se zalite: Max_Mcloy i Lance_Wilson
Razlog: ubili su me i dosli mi u bazu opet (i govorili mi da radim nonRP jer ih pokusavam otjerati jer sam mrtav) ali se onda za minutu max sjetio da su mi opljackalji ured i uzeli 100 000$ i rekli neka idem s njima do banke da im da lovu a ja im nisam htio dati jer su mi prije govorili da sam mrtav i da radim nonRP...zatim me je max zatvorio na 60minuta i rekao da cu trunuti tako dugo dok im nedam pare...ko tu onda radi nonRP.
Nesto da dodate: stvarno nije fer iskoristavati igrace...

Evo znao sam da ces se zalit,jer si tolki bot da ne znas ni sta je RP!!! Zao mi je sto te nisam odma ban cim sam otkrio da si ti Mario Skrlec,al eto nisam :S Ovako je bilo .. Ubili smo te,isli smo u Shotout na tebe (Ti naravno ne znas sta je to),ubili smo te,posli u tvoju kancelariju i ona sranja,pokrali ti sve pare,onda smo te fino pitali "Imas li 100k" jer smo odrpali da smo ti ukrali 100k,ti kazes da imas.. Onda si treba da nam das te pare,jer smo ti ih RP ukrali,ali ti si tolki bot da to nikad neces svatit!!! I ako se jos jednom vratis na ovaj server,posto si svasta ispsovao,ima odma da te banujem!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zalbe na Admine   

Nazad na vrh Ići dole

Zalbe na Admine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tuborg Public Comunity :: Players Area :: Pohvale i Zalbe na Admin Team!-
Skoči na: