Dobro došli na Tuborg Public Comunity Team

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Spajanje sa Brutal Public Evolution

Ići dole 
AutorPoruka
wujo97
Admin

Broj poruka : 64
Datum upisa : 08.03.2011

PočaljiNaslov: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Ned Mar 20, 2011 9:59 pm

Obavjestavamo sve igrace servera da ce se Ex-Yu Public Rol3Play Udruziti sa Brutal Public Evolution!
Bit ce napravljen 1 server (ip:178.63.80.210:7867)
Najvaznije je to da Brutal dnevno ima oko 30 igraca a Ex-Yu oko 20! Kada se budemo spojili smatramo da cemo imati full server
Svi admini i gamemasteri sa Brutala Ex-Yu-a ce biti maknuti i otvorice se konkurs na kojem ce se izabrati novi GM!
Levele necemo dirati. Mozda pojedinim igracima sa lvl-om 10! NJimace najvjerovatnije lvl bit smanjen na 6,7 ili 8
Vlasnici ce biti: Nebojsa_Grujic, Yohny_McLoy, Jovan_Lucic i Wujo_Kumara

Molimo sve igrace da: prodaju svoja kola, svoje bizzeve i qce jer ih tamo necete imat i bezveze cete izgubit pare!
Za lidere cemo se dogovorit. Najvjerovatnije nece svima ostat lideri org/banda koje sad posjeduju na Ex-Yu nego ce se napraviti 2, 3 bane/org i dodjielicemo lidera!
I nemojte da molite za LIDERA/GM/ADMINA/PARE/LEVEL jer necete dobit! Jedino shto mozete dobit je kick, area, ili ako budete predosadni ban!

Za sad ovoliko kad budemo imali vise info odma cemo edit post!

Poslednji put izmenio wujo97 dana Pon Mar 21, 2011 3:25 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://tuborg-test.roleplaylife.net
Roby_Santos

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Ned Mar 20, 2011 10:06 pm

Znam za to da cete se spojiti!... cuo sam se sa ownerom BP-a inace ja igram na BP! I nadam se da cemo imati vise igraca (svi skupa) i da ce biti zabavnije! I zanima me na kojem cete forumu bit? Bit ce forum od Vas ili od BP-a?
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
wujo97
Admin

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Ned Mar 20, 2011 10:14 pm

Roby_Santos ::
Znam za to da cete se spojiti!... cuo sam se sa ownerom BP-a inace ja igram na BP! I nadam se da cemo imati vise igraca (svi skupa) i da ce biti zabavnije! I zanima me na kojem cete forumu bit? Bit ce forum od Vas ili od BP-a?

Ovo su sve info koje imamo za sad.. dogovoricemo se sjutra sve na tenane !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Ned Mar 20, 2011 10:15 pm

Roby_Santos ::

Ja bi volio da ostane ovaj 4um,navika sam ovdje,stavio sam prijavu za FBI i kurac sad se prebacimo tamo nedje :S A sto se tice servera,volio bi da se ne spajamo,jer sam ovdje lider,ovi head-ovi ovdje su extra,lvl 10 sam,svima ce se sve sjebat :S No kako vi ocete,ja ne vjerujem da cu igrat vise ako se prebacimo ... Vi odlucite..!
Nazad na vrh Ići dole
wujo97
Admin

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Ned Mar 20, 2011 10:23 pm

Dz0nY ::

Ja bi volio da ostane ovaj 4um,navika sam ovdje,stavio sam prijavu za FBI i kurac sad se prebacimo tamo nedje :S A sto se tice servera,volio bi da se ne spajamo,jer sam ovdje lider,ovi head-ovi ovdje su extra,lvl 10 sam,svima ce se sve sjebat :S No kako vi ocete,ja ne vjerujem da cu igrat vise ako se prebacimo ... Vi odlucite..!

Ma dogovoricemo se sve sjutra, garantujem ti da ce ti se svidjet server! imaces mozda lvl 7! Foruum ce najvjerovatnije oostat samo shto ceemo sve postove iz njega da izbrisemo!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Ned Mar 20, 2011 10:34 pm

wujo97 ::

Ma dogovoricemo se sve sjutra, garantujem ti da ce ti se svidjet server! imaces mozda lvl 7! Foruum ce najvjerovatnije oostat samo shto ceemo sve postove iz njega da izbrisemo!

Ok brate,samo nemoj izbrisat onu prijavu za FBI sto sam napisao,3 sata nesto pravio,jer mi sjebano nesto bilo,za sve ostalo me zabolje.. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   Pon Mar 21, 2011 11:07 am

wujo97 ::

Ja nebih voljeo da se spojimo!!!Jer necu ostat u FBI , Lance nece bit lider FBI,nikad necu dobit Gamemastera!NEznam stvarno....Od mene je veliko NE!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Spajanje sa Brutal Public Evolution   

Nazad na vrh Ići dole

Spajanje sa Brutal Public Evolution
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tuborg Public Comunity :: Tuborg Team Office :: Obavjeshtenja-
Skoči na: