Tuborg Public Comunity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro došli na Tuborg Public Comunity Team
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 [ideja] Novi DM server

Ići dole 
AutorPoruka
wujo97
Admin



Broj poruka : 64
Datum upisa : 08.03.2011

[ideja] Novi DM server Empty
PočaljiNaslov: [ideja] Novi DM server   [ideja] Novi DM server Icon_minitimeČet Apr 14, 2011 6:49 pm

Evi i ja da predlozim neshto, razmisljao sam da orvorim pored RP servera jos 1 DM server sa svim balkanskim navijacima Grobari, Delije, Varvari, Torcida, Bed Blue Boys, United force, i mozda jos neku stavim. Ako se slazete ili ne slazete ili ako imate neke ideje u vezi toga servera kako bi to izgledalo sve koje bi bile komande i tako te stvari, komentarisite obavezno!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tuborg-test.roleplaylife.net
Gost
Gost




[ideja] Novi DM server Empty
PočaljiNaslov: Re: [ideja] Novi DM server   [ideja] Novi DM server Icon_minitimeČet Apr 14, 2011 7:06 pm

wujo97 ::
Evi i ja da predlozim neshto, razmisljao sam da orvorim pored RP servera jos 1 DM server sa svim balkanskim navijacima Grobari, Delije, Varvari, Torcida, Bed Blue Boys, United force, i mozda jos neku stavim. Ako se slazete ili ne slazete ili ako imate neke ideje u vezi toga servera kako bi to izgledalo sve koje bi bile komande i tako te stvari, komentarisite obavezno!!!

Ovako.. Prvo,ne vjerujem da je lako vodit 5 servera,i jos moras znat oce li ti bit igraca .. Drugo,nemamo puno igraca ni ovdje. Trece, radi sto oces,samo budi aktivan ovamo Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
[ideja] Novi DM server
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tuborg Public Comunity :: Players Area :: Predlozi i Ideje-
Skoči na: